Philips 77OLED910/12 OLED+ 4K Ambilight TV 77inch
  +   Voeg toe aan winkelkar in winkelkar
PDF pagina
 > Televisie  > Philips  > 77OLED910/12 OLED+ 4K Ambilight TV 77inch
Productbeschrijving:
Onze ultieme beeld- en geluidservaring
  • 194 cm (77") Ambilight TV
  • 4K OLED. 120 Hz
  • Geluid van Bowers & Wilkins
  • P5 AI Perfect Picture Engine
Totale onderdompeling. TV met vierzijdig Ambilight
Helder OLED META-scherm. Precisie, helderheid en detail
Legendarisch geluid van Bowers & Wilkins
Wat u ook kijkt, het beeld is echt realistisch. P5-engine met AI
Al uw content weergegeven met de allure van de bioscoop
Meeslepende Surround Sound-technologie
Complete gameoplossing. Spannend spel voor elke gamer
HDMI 2.1, native vernieuwingsfrequentie van 120 Hz en minimale vertraging. Of u nu Indie-games of AAA-titels speelt, deze Ambilight TV heeft de specs die nodig zijn om te gamen zoals u wilt. Game Bar 2.0 geeft u nog meer controle doordat u kunt aanpassen hoe u gamet, en u kunt verbinding maken met een Bluetooth-controller voor gamen in de cloud. Pc-gamers profiteren ook nog van 144 Hz VRR via HDMI.
Uw favoriete entertainment, met een beetje hulp van Google
Maak verbinding met smarthomenetwerken, spraakassistenten en meer
Doordacht design. Milieuvriendelijke verpakking
Eigenschappen: brochure
Afspeelmogelijkheden
Smart TV platform: Google TV
Smart TV:
Algemeen
Type TV: OLED, Ambilight
Audio
Uitgangsvermogen (totaal): 80 W
Surroundformaten: Dolby Digital, Dolby Atmos, DTS:X
Connectiviteit
Wi-Fi:
Bluetooth-versie: 5.2
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 802.11ax (Wi-Fi 6)
Bluetooth:
Energieverbruik
Energieklasse: F
Energieverbruik in HDR-modus per 1000u: 147 kWh
Energieverbruik in SDR-modus per 1000u: 134 kWh
Elektrisch verbruik (stand-by) 2 W
Opslag
Opslagcapaciteit: 32 GB
Scherm
Beelddiagonaal (cm): 194 cm
Schermresolutie: 3840 x 2160 (Ultra HD 4K) pixels
Beeldverversing (paneel): 144 Hz
Beelddiagonaal (inch): 77 inch
HDR-formaten: Dolby Vision, HLG, HDR10, HDR10+
TV-tuners
Satelliet (DVB-S2):
Kabel (DVB-C):
Ether (DVB-T2):
Ether (DVB-T):
Aansluitingen
HDMI Audio Return Channel (ARC): eARC
Aantal USB-poorten: 2
Aantal HDMI-ingangen: 4
Bediening
Smart home platform Alexa
Afstandsbediening:
Bedienen met stem
Gebruiksgemak
Koppeling met app:
Fysieke kenmerken
VESA-standaard: 400 x 300 mm
VESA montage:
Kleur Zwart
Breedte 171,20 cm
Diepte 6,70 cm
Diepte (met tafelvoet) 31 cm
Gewicht zonder voet: 34,17 kg
Gewicht met voet: 34,62 kg
Hoogte (met tafelvoet) 104,20 cm
Hoogte 101,70 cm
Eco label
Betaalbaar met ecocheques Neen
DOWNLOADS
   Handleiding: 77OLED910/12
77OLED910/12 OLED+ 4K Ambilight TV 77inch
77OLED910/12
EU productinformatieblad
Beelddiagonaal (inch) 77inch
Kies een optie:
Voeg toe aan wenslijst
vergelijk  vergelijk
Vergelijkbare en/of betere producten
gekozen product
+Voeg toe aan winkelkar
magazijnvoorraad
Type TV
Ambilight, OLED Ambilight, OLED Ambilight, OLED Ambilight, OLED Ambilight, OLED
Beelddiagonaal (cm)
194 cm194 cm194 cm164 cm139 cm
Schermresolutie
Beeldverversing (paneel)
144 Hz120 Hz144 Hz144 Hz120 Hz