Philips 65OLED850/12 OLED 4K Ambilight TV 65inch
  +   Voeg toe aan winkelkar in winkelkar
PDF pagina
 > Televisie  > Philips  > 65OLED850/12 OLED 4K Ambilight TV 65inch
Productbeschrijving:
  • 164 cm (65") Ambilight TV
  • 4K OLED. 144 Hz
  • P5 AI Perfect Picture Engine
  • Dolby Vision en Dolby Atmos
Ga volledig op in uw favoriete content. Ambilight TV
Helder OLED-scherm. Levensecht beeld bij elk omgevingslicht
Wat u ook kijkt, het beeld is echt realistisch. P5-engine met AI
Al uw content weergegeven met de allure van de bioscoop
Meeslepende Surround Sound-technologie
Wat u ook kijkt, u ziet het met perfect TV-geluid. IntelliSound-engine
Uw favoriete entertainment, met een beetje hulp van Google
Complete gameoplossing. Spannend spel voor elke gamer
HDMI 2.1, native vernieuwingsfrequentie van 120 Hz en minimale vertraging. Of u nu Indie-games of AAA-titels speelt, deze Ambilight TV heeft de specs die nodig zijn om te gamen zoals u wilt. Game Bar 2.0 geeft u nog meer controle doordat u kunt aanpassen hoe u gamet, en u kunt verbinding maken met een Bluetooth-controller voor gamen in de cloud. Pc-gamers profiteren ook nog van 144 Hz VRR via HDMI.
Maak verbinding met smarthomenetwerken, spraakassistenten en meer
Doordacht design. Milieuvriendelijke verpakking
Eigenschappen: brochure
Afspeelmogelijkheden
Smart TV platform: Google TV
Smart TV:
Algemeen
Type TV: OLED, Ambilight
Audio
Uitgangsvermogen (totaal): 70 W
Surroundformaten: Dolby Digital, Dolby Atmos, DTS:X
Connectiviteit
Wi-Fi:
Bluetooth-versie: 5.2
AirPlay AirPlay 2
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 802.11a (Wi-Fi 2)
Bluetooth:
Energieverbruik
Energieklasse: F
Energieverbruik in HDR-modus per 1000u: 121 kWh
Energieverbruik in SDR-modus per 1000u: 102 kWh
Elektrisch verbruik (stand-by) 2 W
Opslag
Opslagcapaciteit: 32 GB
Scherm
Beelddiagonaal (cm): 164 cm
Schermresolutie: 3840 x 2160 (Ultra HD 4K) pixels
Beeldverversing (paneel): 144 Hz
Beelddiagonaal (inch): 65 inch
HDR-formaten: Dolby Vision, HLG, HDR10, HDR10+ Adaptive
HDR-ondersteuning:
TV-tuners
Satelliet (DVB-S2):
Kabel (DVB-C):
Ether (DVB-T2):
Ether (DVB-T):
Aansluitingen
Aantal USB-poorten: 2
Aantal HDMI-ingangen: 4
Bediening
Smart home platform Alexa, Hey Google
Afstandsbediening:
Gebruiksgemak
Koppeling met app:
Fysieke kenmerken
VESA-standaard: 300 x 300 mm
VESA montage:
Kleur Zwart
Breedte 144,40 cm
Diepte 6,80 cm
Diepte (met tafelvoet) 28 cm
Gewicht zonder voet: 22,10 kg
Gewicht met voet: 26,32 kg
Hoogte (met tafelvoet) 88 cm
Hoogte 83,10 cm
Eco label
Betaalbaar met ecocheques Neen
DOWNLOADS
   Handleiding: 65OLED850/12
65OLED850/12 OLED 4K Ambilight TV 65inch
65OLED850/12
EU productinformatieblad
Beelddiagonaal (inch) 65inch
tijdelijke aanbieding 3810
Kies een optie:
Voeg toe aan wenslijst
vergelijk  vergelijk
Vergelijkbare en/of betere producten
gekozen product
+Voeg toe aan winkelkar
magazijnvoorraad
Type TV
Ambilight, OLED Ambilight, OLED Ambilight, OLED Ambilight, OLED Ambilight, OLED
Beelddiagonaal (cm)
164 cm194 cm194 cm194 cm164 cm
Schermresolutie
Beeldverversing (paneel)
144 Hz120 Hz144 Hz144 Hz144 Hz