Philips 55OLED850/12 OLED 4K Ambilight TV 55inch
  +   Voeg toe aan winkelkar in winkelkar
PDF pagina
 > Televisie  > Philips  > 55OLED850/12 OLED 4K Ambilight TV 55inch
Productbeschrijving:
  • 139 cm (55") Ambilight TV
  • 4K OLED. 144 Hz
  • P5 AI Perfect Picture Engine
  • Dolby Vision en Dolby Atmos
Ga volledig op in uw favoriete content. Ambilight TV
Helder OLED-scherm. Levensecht beeld bij elk omgevingslicht
Wat u ook kijkt, het beeld is echt realistisch. P5-engine met AI
Al uw content weergegeven met de allure van de bioscoop
Meeslepende Surround Sound-technologie
Wat u ook kijkt, u ziet het met perfect TV-geluid. IntelliSound-engine
Uw favoriete entertainment, met een beetje hulp van Google
Complete gameoplossing. Spannend spel voor elke gamer
HDMI 2.1, native vernieuwingsfrequentie van 120 Hz en minimale vertraging. Of u nu Indie-games of AAA-titels speelt, deze Ambilight TV heeft de specs die nodig zijn om te gamen zoals u wilt. Game Bar 2.0 geeft u nog meer controle doordat u kunt aanpassen hoe u gamet, en u kunt verbinding maken met een Bluetooth-controller voor gamen in de cloud. Pc-gamers profiteren ook nog van 144 Hz VRR via HDMI.
Maak verbinding met smarthomenetwerken, spraakassistenten en meer
Doordacht design. Milieuvriendelijke verpakking
Eigenschappen: brochure
Afspeelmogelijkheden
Smart TV platform: Google TV
Smart TV:
Algemeen
Type TV: OLED, Ambilight
Audio
Uitgangsvermogen (totaal): 70 W
Surroundformaten: Dolby Digital, Dolby Atmos, DTS:X
Connectiviteit
Wi-Fi:
Bluetooth-versie: 5.2
AirPlay AirPlay 2
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 802.11a (Wi-Fi 2)
Bluetooth:
Energieverbruik
Energieklasse: G
Energieverbruik in HDR-modus per 1000u: 112 kWh
Energieverbruik in SDR-modus per 1000u: 84 kWh
Elektrisch verbruik (stand-by) 2 W
Opslag
Opslagcapaciteit: 32 GB
Scherm
Beelddiagonaal (cm): 139 cm
Schermresolutie: 3840 x 2160 (Ultra HD 4K) pixels
Beeldverversing (paneel): 144 Hz
Beelddiagonaal (inch): 55 inch
HDR-formaten: Dolby Vision, HLG, HDR10, HDR10+
HDR-ondersteuning:
TV-tuners
Satelliet (DVB-S2):
Kabel (DVB-C):
Ether (DVB-T2):
Ether (DVB-T):
Aansluitingen
HDMI Audio Return Channel (ARC): eARC
Aantal USB-poorten: 2
Aantal HDMI-ingangen: 4
Bediening
Afstandsbediening:
Gebruiksgemak
Koppeling met app:
Fysieke kenmerken
VESA-standaard: 300 x 300 mm
VESA montage:
Kleur Zwart
Breedte 122,60 cm
Diepte 6,80 cm
Diepte (met tafelvoet) 23 cm
Gewicht zonder voet: 17,01 kg
Gewicht met voet: 22,77 kg
Hoogte (met tafelvoet) 75,70 cm
Hoogte 70,80 cm
Eco label
Betaalbaar met ecocheques Neen
DOWNLOADS
   Handleiding: 55OLED850/12
55OLED850/12 OLED 4K Ambilight TV 55inch
55OLED850/12
EU productinformatieblad
Beelddiagonaal (inch) 55inch
*tijdelijke aanbieding 2620
Kies een optie:
Voeg toe aan wenslijst
vergelijk  vergelijk
Vergelijkbare en/of betere producten
gekozen product
+Voeg toe aan winkelkar
winkelvoorraad
Type TV
Ambilight, OLED Ambilight, OLED Ambilight, OLED Ambilight, OLED Ambilight, OLED
Beelddiagonaal (cm)
139 cm194 cm194 cm194 cm164 cm
Schermresolutie
Beeldverversing (paneel)
144 Hz120 Hz144 Hz144 Hz144 Hz